Dom w Kluczborku ze służebnością mieszkania of. 1913B

Kategoria: Domy | Sprzedaż
Nr oferty: 1913B Powierzchnia: 140 m2
Cena: 250.000,00 Tytuł prawny: własność
Ulica: Miejscowość: Kluczbork
Województwo: opolskie Panstwo: Polskie

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie zlokalizowany, domek jednorodzinny o powierzchni ok.140 m2 w Kluczborku.  Budynek mieszkalny, posadowiony na działce 0,594ha., wybudowany w 1968 roku w technologii tradycyjnej. Całość posesji jest ogrodzona, a do dyspozycji nabywców, są cztery ustawne pokoje, 2 łazienki i kuchnia. Budynek ogrzewany jest piecem na paliwo stałe znajdującym się w piwnicy. Budynek posiada płaski dach kryty papą. Podłogi w pokojach wykładane są parkietem, w pomieszczeniach tzw. mokrych płytkami ceramicznymi,  na ścianach  tapety, boazeria oraz płytki ceramiczne. Budynek jest podpiwniczony w całości. Do posesji prowadzi droga asfaltowa, położenie wprost wymarzone dla rodziny z dziećmi.

UWAGA: prezentowana nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży ze służebnością mieszkania obejmującą cały parter budynku !!!

Instalacje:
- wodociągowa,
- kanalizacyjna,
- elektryczna,
- C.O.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą kredytowym, który bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową oraz przedstawi i porówna ofertę kredytów hipotecznych w 25 bankach.

Zapraszamy do naszego biura lub skontaktowania się z nami w celu oglądnięcia nieruchomości i poznania szczegółów oferty.

DORADZTWO NIERUCHOMOŚCIOWE
JACEK PODOLIŃSKI
46-200 KLUCZBORK, UL. KRÓTKA 1
TEL./FAX 77 414 41 00


  
Powered by Sigsiu.NET
Oferta Specjalna